Menu

Kyani Kapatıldı Söylemleri Doğru Mu?

0 Comment


Kyani kapatıldı mı? Kyani ürünleri dünyada ve de ülkemizde geniş kitleler tarafında kullanım alanı bulan ve içeriği tamamen doğal bileşenlerden oluşan takviye gıda ve besin destekleri olarak bilinmekte ve satışı yapılmaktadır. Bu hususta gelişen network ağı ile de oldukça geniş bir kullanım alanı bulur ki kullananların büyük bir kısmı tarafından çok çeşitli olumlu etkilere rastlanıldığı bilinmektedir. Ürünler içerisindeki Omega 3 doğal Kyani Alaska somunundan elde edilmekte olup diğer bileşenleri de tamamen doğaldır. Kyani kapatıldı mı? Marka aynı zamanda bu ürünlerin satışında network ağı sistemi ile birçok kişinin istihdam edilmesine ve de gelir kazanmasına da katkı sağlamaktadır. Bu hususta özellikle şu hususlar dikkate alınarak bir değerlendirme yapılmalıdır:

  • Diğer tüm network markaları gibi (Avon vb.) Kyani’nin de ürünleri aynı şekilde kullanıcılara ulaştırılmaktadır.
  • Birçok kullanıcının olumlu geri dönüşleri sebebi ile ürünlerin satışı halen devam etmektedir.
  • Doğrudan satış yöntemi ile birçok kişi kazanç elde etmekte olup bunun için saatlerce mesai harcamalarına da gerek yoktur.
  • Risksiz ve güvenilirdir.
Kyani kapatıldı mı?

Kyani Şikayet Edilmiş Midir?

Kyani şikayet, kayni sahtekarlığı, kyani mağdurları, kyani dolandırıcılık hususunda ortaya atılan iddialar merdiven altı, bandrolsüz ürün kullanımına yönelik olmaktadır ve orijinal ürünlerin kullanımına bağlı olan durumu ifade etmemektedir. Bu sebeple de Kyani şikâyete konu olan ürünlerin asıl markaya ait olup olmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Güvenilir satıcılardan alınan ürünler olup olmadığı ise kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Zira Kyani network sistemi şeklindeki satışlarda bu oldukça belirli şekillerde öğrenilebilmektedir. Bu tür satış sisteminde asıl firmaya doğrudan erişim sınırlı olduğundan zararlı ürünlerin varlığı da marka ile hemen bağdaştırılmamalıdır.

Kyani yasal mı?

 hususunda ortaya atılan iddialar merdiven altı, bandrolsüz ürün kullanımına yönelik olmaktadır ve orijinal ürünlerin kullanımına bağlı olan durumu ifade etmemektedir. Bu sebeple de Kyani şikâyete konu olan ürünlerin asıl markaya ait olup olmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Güvenilir satıcılardan alınan ürünler olup olmadığı ise kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Zira network sistemi şeklindeki satışlarda bu oldukça belirli şekillerde öğrenilebilmektedir. Bu tür satış sisteminde asıl firmaya doğrudan erişim sınırlı olduğundan zararlı ürünlerin varlığı da marka ile hemen bağdaştırılmamalıdır.

Kyani dolandırıcılık konusu da bu noktada, spekülatif olarak gündeme gelmiştir ve asıl firmaya bağlı ürünlerin satışı halen devam etmektedir. Herhangi bir kapatılma olayının da yaşanmadığını belirtmekle birlikte markanın satış temsilcilerinden de doğru bilgiler elde edilebilmektedir. Bunun yanında rakip firmaların da asıl markaya yönelik olumsuz tutumları bu tür sahte haberlerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Kyani matematiği

Kyani Sahtekarlığı Asılsızdır

Kyani sahtekarlığı olarak ifade edilen durumda öncelikle satılan ve birçok kullanıcısı bulunan ürünlerin olumlu etkilerinin göz önüne alınması gerekmektedir.

  • Hafızanın kuvvetlenmesini sağlama,
  • Kan şekerini dengeleme,
  • Kolesterolün dengelenmesini sağlama,
  • Bağışıklık sistemini destekleme,
  • Kardiyovasküler dolaşımı rahatlatma gibi kanıtlanmış etkilere sahiptir. Bu doğrultuda ürünlerin birçok kişi tarafından da kullanıldığı göz önüne alındığında asılsız haberlere kulak asılmaması tavsiye edilmektedir.
Kyani sahtekarlığı gerçek mi

Kyani mağdurları tamamen orijinal olmayan ürünleri kullananların veya rakip firmaların asıl markayı kötülemeye yönelik kampanyaların bir sonucu olarak gündeme gelmiştir. Bu doğrultuda network sistemi dolayısı ile ürünlerin satışını yapan satış temsilcilerinden daha doğru bilgiler elde edilmektedir. Bu sebeple de orijinal ürünlerin kullanılmasına ve merdiven altında üretilen ve taklit olan ürünlerin kullanılmaması ve de şikâyet edilmek sureti ile belirtilmesi asıl markaya ait ürünlerin tamamen olumlu olan etkilerini ortaya çıkaracak doğru bilgilerin gündeme gelmesini de sağlayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir