Menu

Kyani Matematiği

0 Comment

Kyani matematiği nedir? Alaska diline ait olan Kyani güçlü ilaç anlamına gelir. Araştırmacıların yaban mersini ile tanıştığında kanser, kalp hastalığı ve diyabete iyi geldiğini saptamışlardır. Zorlu bir yaşam alanına sahip olmalarına rağmen, sağlık düzeylerini üst seviyelerde olması için ilham kaynağı olmuş ve Kyani markası Kyani matematiği ortaya çıkmıştır. Kyani şikâyet içermeyen kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Kyani matematiği var mı?

Kyani Mağdurları Var Mı?

Kyani matematiğinde satış dernekleri ile birlikte seldia’ya üye ve denetlenen bir firma olduğu için, yapılan olumsuzluklara sahip olmayan Türkiye’de yasal yollar ile kozmetik ve takviye edici gıda üreten bir firmadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Kozmetik ürünlerini ve gıda takviyelerini kullanabilirsiniz. Kyani mağdurları hiçbir zaman oluşmamaktadır. Üründen memnun kalınmadığı takdirde 30 gün içerisinde iade hakkı bulunmaktadır.

Kyani sistem nedir

Kyani kullanmış olduğu ana malzeme yaban mersinidir. Fakat birden fazla bitki karışımlarından da çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin içeriği açık şekilde belirtilmiştir. Bu nedenle Kyani matematiği içeriği dikkatli inceleyip, ürüne karşı alerjiniz olup olmadığı yönünde test yapmanız gerekebilir. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da revaçta olan bu ürün içerdiği vitaminler ile dikkat çeker.

Kyani yasal mı

Kyani Sahtekârlığı Doğru Mu?

Bu ürünün diyet ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.  Bunun nedeni doğru beslenme alışkanlığının yanı sıra vücudumuzda sağlayacak, çeşitli vitaminler ile destek olmaktadır. Alaska’da yaşayan sockeye somonu balığından elde edilen Omega 3 ile sağlıklı yaşamak mümkündür. Firma kyani sahtekârlığı oluşmaması alımında Gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Ürünün içeriğini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 22 adet kırmızı ve mor meyveler
  •  Omega 3
  • Aloe vera noni meyvesi
  • Süper sebze
  • Arı poleni bulunmaktadır.
Kyani Sahtekarlığı diyenlere hukukçu açıklaması

Kyani ürün içeriğinde ki diğer vitaminler; A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5 ve B12, Biotin, kolin,  para amino, benzoik asit ve folik asit gebe zengin içerikli vitaminlere sahiptir. Bu vitaminler sayesinde vücutta, biyokimyasal ve fizyolojik bir süreç kolay hale gelir. Kyani ürünün insan üzerinde göster yetkileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yorgunluk, bitkinliği azaltır.
  • Bağışıklığı kuvvetlendirir.
  • EPA ve DHA ile kalp ve damar sağlığını korur.
  • DHA beyin Kas ve sinir sistemini korur.

Bu ürünler, ileri teknolojiler ile büyük fabrikalarda siteleri bir şekilde üretilmektedir. Kyani dolandırıcılık yapılmaması adına gerekli olan tüm tedbirleri almıştır. Fiziksel ya da zihinsel yorgunluğa sahip kişiler, ayrıca diyet uygulamada takviye edici gıda olarak rahatlıkla kullanılabilir. Ürünler vücudun 8 temel sistemini destekleyen, 3 iç beslenme ile oluşturulmuştur.  5 dış ürün ile cildin onarılıp yenilenmesi hedeflenmiştir. Bu nedenle Kyani ürünlerin her biri kendi alanlarında mükemmel sonuçlar vermektedir. Gıda takviyeleri ile birlikte dış ürünler aynı anda kullanıldığı zaman, sinerjik etki doğurmaktadır. Piyasada zengin vitamin içeriği ile dikkat çeken bu ürün yurt dışında da kullanılır. Bitkilerden oluşan bu ürünün hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir