Menu

Kyani Şikayet

10 Comments

Kyani Şikâyet?

Günümüzde birçok ülkede büyük ilgi gören ve sağladığı faydalar ile insanların dikkatini çeken kyani ürünleri ile ilgili değerlendirmeler büyük ilgi görüyor.

Son dönemde kyani ürünlerinin oldukça popüler olması ile birlikte insanlar internet üzerinde kyani şikâyet ile ilgili aramalar yapıyorlar. Bunun nedeni geçmişte bu anlamda birçok ürünün insanları yanlış yönlendirmesi ve maddi ve sağlık anlamında büyük zararlara uğratması olarak görülüyor.

Kyani ürün şikâyet ile ilgi yapılan araştırmalar gösteriyor ki bu ürün dünyanın birçok noktasında oldukça olumlu yorumlar almış ve son derece pozitif yaklaşımlar almış bir ürün olarak görülüyor. Kyani şikâyetleri incelendiğinde ürünün kalitesi, sağlığı, insan üzerindeki etkileri ve fiyatı gibi unsurlar ile ilgili herhangi bir olumsuz yorum ya da olumsuz bir deneyimin yaşanmadığına şahit olacaksınız. Tabi bu noktada her parlak ve ilgi gören ürünlerde olduğu gibi rakip ürünler tarafından yapılan rahatsız edici karalama kampanyalarını ayrı bir kenara koymak gerekiyor.

Kyani Ürünleri Satışı Yasak Mı?

Kyani şikâyetleri konusunda insanları en çok yanlış bilgilendirilen ve sadece karalama kampanyası yapmak amacıyla asılsız bir şekilde internet ortamında yayılmış bilgilerden birisi de kyani yasaklandı mı konusunu oluşturuyor. Bu tamamen yanıltıcı ve asılsız bir bilgidir. Çünkü Kyani ürünleri ne ülkemizde ne de dünyanın herhangi bir ülkesinde satışının yasaklanması söz konusu olmadığı gibi Kyani soruşturma geçirdiği yönündeki bilgilerde tamamen asılsızdır.

Hatta son dönemde artan ilgi ile birlikte kyani ürünlerinin satıldığı ülke sayısı her geçen gün artmakta ve tüm ülkelerin sağlık bakanlıkları tarafından yapılan tüm araştırma ve incelemeler neticesinde gerekli üretim ve satış izinleri alınıyor. Kyani şikayet ile ilgili ortaya atılan ya da çeşitli sosyal medya platformlarında belirlenen tüm ifadeler sadece ürünün kalitesi ve popülerliğine darbe vurmak amacıyla yapılsa da genel itibari ile ürünün tanınma oranı ve satış grafikleri kullanıcıların beğenileri sonucu olumlu reklamları ile sürekli bir artış gösteriyor. Kyani ürün şikâyet ile ilgili güvenilir sitelerde herhangi bir olumsuz yorum ve deneyime rastlanmamaktadır. Kyani soruşturma konusu ne ülkemiz ne de başka bir yerde resmi olarak yapılmamış ve buna her hangi bir ihtiyaç duyulmamıştır.

Kyani Hakkındaki Şikâyetler

Kyani şikâyet ile ilgili güvenilir kaynaklar ve sitelerde yapacağınız araştırmalarda karşınınıza insanların ürün ile ilgili olumlu yorumları ve beğenileri gelecektir. Bu anlamda kyani ile ilgili yapılan yorumlardan bazıları ise şu şekildedir;

 • Kyani soruşturma ile ilgili bazı yorumlar okuduğumda aklımda tereddütler bulunmuştu. Fakat derinlemesine kyani ürün şikâyet konusunu incelediğimde böyle bir soruşturmanın olmaması ve insanların olumlu yorumları neticesinde kendim için gerekli olan ürünlerden bir kaçıcı kullandım. Artık her ne kadar yoğun olsam da akşam eve geldiğimde ailem ve sevdiklerim ile vakit geçirmek için yeterli enerjiyi fazlasıyla buluyorum.
 • Normalde gıda takviyeleri ve diğer sağlık konularında birbirinden farklı çok sayıda ilaç kullanmama rağmen gerekli faydayı görememiştim. Kyani ürünleri sayesinde onlarca farklı ürün kullanmak yerine kyani setleri ile arzu ettiği faydayı tek bir sette görürken uygun fiyatı ile de bütçem için ek bir külfet getirmiyor.
 • Kyani şikâyet araştırmalarımda olumsuz durumları aranken ürün ile ilgili oldukça etkileyici yorum ve bilgilere ulaştım. Özellikle kyani yasaklandı mı konusu ile ilgili araştırmada yasaklanması bir yana yeni ürünlerle daha da büyüdüğü bilgilerine ulaştım. Kyani şikâyetleri bir yana özellikle herhangi bir yan etkisinin olmaması ve kullanım kolaylığı ile dünyanın birçok ülkesinde en çok güvenilen ve tercih edilen markalarından biri olduğunu öğrendim.
Kyani Şikayet

Kyani Bir Saadet Zinciri Mi?

Kyani şikâyet konusu ile ilgili insanların karşısına çıkan en önemli konulardan biriside bunun diğer birçok üründe olduğu gibi saadet zinciri olduğu ve sistemin tepe noktasında bulunan insanlar için para kazanmak için kurulduğu yönünde ki yorum ve iddialardır. Fakat Kyani hakkında gerekli araştırma yapılmadan ve etkisi hakkında gerekli bilgileri toplamanda yapılan Kyani soruşturma adı altındaki yorumlar tamamen gerçek dışıdır. Çünkü kyani en başta insanların sağlığını en doğal yollardan korumak amacıyla üretilmiş bir üründür.

Bu anlamda kyani şikâyetleri konusunda yorum yapan kişilerin herhangi bir araştırma yapmanda piyasada ki diğer firmalar gibi satış temeline dayanan ve olayın fayda yönün önemsenmeyen ürünlerle karşılaştırılma yanlışı yapılıyor. Sistemi sabote etmek ve başarısına gölge düşürmek isteyen insanların kyani ile ilgili olumsuz paylaşımları tamamen hayal ürün olup insanların ürün hakkındaki fikirlerini aşağıya çekmek içindir.

Kyani şikâyet adı altında yapılan araştırmalarda ürünün kalitesi ve etkisi ile ilgili gerçek anlamda profesyonelce yapılmış yorumlarda herhangi bir olumsuzluk görülmüyor. Kyani yasaklandı mı adı altındaki paylaşımlar diğer saadet zincirleri tarafından bilinçli olarak yapıldığı unutulmamalıdır. Kyani şikâyetleri konusunda dünyaca ünlü sitelerdeki yorumları okumak en bilinçli olan araştırma şekli olarak görülüyor. Kyani kesinlikle bir saadet zinciri değildir. Çünkü saadet zincirlerinde ürünler göstermelik olup çoğun zaman kalite anlamında oldukça vasat ürünlerdir. Zaten bu ürünleri alan kişilerde bu kalitesizlik ile ilgili şikâyet ve yorumda bulunuyorlar.

Kyani Ürün Satışı İle Para Kazanma

Günümüzde pek çok kişi ürün satışı üzerinden para kazanma sistemi olan network sisteminin ponzi sistemler ile karıştırmaktadır. Bu anlamda Kyani şikâyet noktasında araştırma yapmanda bazı kişiler diğer sistemler ve firmalar ile aynı kefede tutuyor. Hatta kyani soruşturma ile ilgili yanlış yönlendirme ve yorumların altında da bu yanlış bilgilendirme yatıyor. Burada unutulmaması gereken kyani şikâyetleri adı altındaki birçok yorumun bilgi eksikliği ve karalama kampanyası amacı ile yapıldığıdır.

Çünkü bu sistemde kyani normalde reklam ve tanıtım bütçesi için ayrılan miktarı ürünlerinin çevresine tanıtan kişilere veriyor. Çünkü bir ürünün gerçek kalitesi ve etkisi ancak onu kullanmış ve etkisi görmüş kişiler ile gerçek anlamda diğer kişilere anlatılabileceği olgusudur. Üstelik bu sayede ürünler çok daha uygun fiyatlarla satılabiliyor. Kyani şikâyet konusunda birçok kişi satış yapan insanların haksız kazanç sağladıklarını düşünüyor.

Fakat gerçekte olan ise firmanın onlara kendi payından ve diğer harcatmalarına ayırdığı bütçesinde ödeme yapmasıdır. Kyani soruşturma ile illi bu anlamda yapılan yorumlar bu sayede tamamen geçerliliğini yitirmiş oluyor. Kyani ürün şikâyetlerinin fiyat ile ilgili olmaması gerektiği ve fiyatların kalite ve fayda anlamında en iyi seviyede olduğunu günümüzde bu ürünün kullanan kişilerin çok büyük bir bölümü ifade ediyor.

Kyani Ürünleri İade Garantisi

Kyani şikâyet konusunda yazılan yorumların asılsız olduğu ve herhangi bir temelden yoksun olduğunun en önemli ispatlarından biriside kyani tarafından uygulanan 30 gün içerisinde iade edebilme garantisidir. Çünkü kyani ürünlerinin kullanan kişiler üründe istedikleri verimi alamadıklarını düşündüklerinde herhangi bir engel ile karşılaşmanda ürünün iadesini sorunsuz bir şekilde yapabiliyor. Bu doğrultuda kyani ürün şikâyetleri konusunda odlukça hassa bir hizmet sunuyor. Tüm bu yorumlar ve bilgiler ışığında ne şimdi nede gelecek kyani yasaklandı mı sorusu hiçbir zaman gündeme gelmeyecek olup kalite anlamında sürekli bir gelişim olacağından emin olabilirsiniz.

10 thoughts on “Kyani Şikayet”

 1. Hüseyin Dönmez dedi ki:

  1- Kyani ürünlerini yeni kullanmaya başladım.Henüz bir sorun ile karşılaşmadım.İnternette dönen çok fazla durum ve yorumlar var.Benimde almadan önce şüphelerim ve tedirginliklerim oldu.Zaten böyle ürünlerin zararı veya kötü bir etkisi olmuş olsa kyani ürünlerinin satışı yasaklanırdı.Hani henüz bir satış yasağı görmedim ki bunun yanı sıra ürün iadesi bile alınabiliyor olması güvencesi gibi duruyor.

 2. Selami Gündoğdu dedi ki:

  2- Çok sevdiğim bir dostumun önerisi üzerine almak almamak alsam kullanır mıyım acaba gibi sorularla birkaç defa yüzleştim daha sonrasında mantıklı bir karar verdiğimi düşünerek kyani ürünlerinin siparişini verdim.İnternet ortamında okuğuma göre satışının yasak olduğu gibi söylentiler söz konusuymuş.Ama ben öyle bir sıkıntı yaşamadım ve gayet memnun bir şekilde kullanıma devam ediyorum.

 3. Melih Sözener dedi ki:

  3- Ürünleri yaklaşık 4 aydır düzenli kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamadım yaşayacağımı da düşünmüyorum.Çünkü ürün kendi piyasasında önermiş olduğu tavsiyede bulunduğu her şeyin hakkını veriyor.Sadece tavsiye üzerine almış olduğum bir üründü.Daha sonrasında doğal olması ve iade garantisi vermeleri beni çeken durum oldu.Ama zaten iade gibi bir duruma gerek bile kalmadan hala kullanıma devam ediyorum.Bildiğim kadarı ile satış yasağı gibi bir durum da yok.

 4. Neziha Bilgiç dedi ki:

  4- Öncelikle bu ürünü almak isteyen kardeşlerime ağabeylerime naçizane görüşlerimi bildirmek isterim bugün itibari ile ürün 47 gündür elimde ve 47 gündür aralıksız kullanmaktayım orda burada yazıldığı gibi sorunlar çıkarmadı karşıma ki almadan önce de genel itibari ile güzel yorumlar gördükten sonra almaya karar vermiştim kısacası almak isteyen herekse rahatlıkla öneriyorum.

 5. Eren Oğraş dedi ki:

  5- Bazen kendime soruyordum acaba bu ürünü sipariş vererek doğru bir hareket mi yaptım çünkü internette gereksiz saçma sapan bir sürü yorum okudum satış yasağı vs. sonra bir gün karşıma çıktı dedim ben sipariş vericem galiba.Daha sonrasında ürünler hızlı bir şekilde elime ulaşınca anlamış oldum ki ürünlerin satış yasağı gibi bir durum yok.

 6. Özgür Çalık dedi ki:

  Ürün siparişi vermek o kadar kolay bir durum değil ama benim şansıma bu ürünü kullanan bir insanla denk geldim ve biraz sohbet etme imkanı buldum ürün hakkında o kadar çok güzel şey söyledi ki insan gerçekten merak ediyor ve bu kadar övülecek ne olabilir diyor bende merakımı gidermek için aldım ve memnun kaldım tavsiyemdir.

 7. Aytuğ Avcı dedi ki:

  Kyani çok eskiden günümüze gelen satışları olmasa da bana göre son zamanlara damgasını vurmuş ve vurmaya devam edecek gibi duruyor çünkü bu kadar doğal ürünlerle daha öncesinde karşılaşmadım ve kyani gbisiyle de karışılaşacağımı düşünmüyorum.Satış yasağı dedikoduları ise tamamen uydurma olup gayet rahatça sipariş veriliyor aklınızda bulunabilir ve hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

 8. İhsan Sedef dedi ki:

  Son zamanlarda kyani ürünleri yasaklandı artık satışı olmayacak gibi yorumlar görüyorum böyle yalan yanlış haberler ve yorumlar ile insanları kandırmak bu kadar kolay olmamalı sonuçta hala satışı devam ediyor ve ben ürünlerim bittikçe sipariş vermeye devam ediyorum.Ve gayet memnun şekilde kullanıyorum ürünlerim bitince ise hızlı bir şekilde ürünler elime ulaşıyor.

 9. Koray Biler dedi ki:

  Kyani hakkında bir çok yorum olmasına rağmen hangi birine güveneceğimizi şaşırdık ama benim düşünceme göre bu kadar satışı yapılan bir ürünü kim niye almasın bence yapılan kötü yorumlar tamamen kötülemek için ve piyasa değerini düşürmek için olabilir.Bende düşündüm taşındım ve mantıklı olanın bu ürünleri denemek olduğun karar verdim satış yasağı gibi durumlar da olmadığı için siparişimi verdim bekliyorum.

 10. Hilal Bengi dedi ki:

  İnternet üzerinden bir ürün almak gerçekten çok zor ama önemli olan kendine güvenmek marka değerini ürünleri araştırmak ve biraz da risk barındıran bu topa girmek ben de öyle yaptım iyice araştırdıktan sonra siparişimi verdim ve gayet mutlu bir şekilde kullanmaya ve fayadalarını görmeye devam ediyorum.Yoğun bir şiddetle çekinmeden önerebileceğim ürünler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir