Menu

Kyani

11 Comments

Kyani Nedir?

İnsanlar yoğun çalışma şartları ve dengesiz beslenme gibi sebeplerle sağlıklarında yaşadıkları olumsuz durumlardan kurtulmak kyani ürünlerini tercih ediyorlar.

Günümüzde sağladığı etki ile birçok kişi tarafından Kyani nedir sorusu soruluyor ve internet ortamında araştırılıyor. Kyani Alaska dilinde güçlü ilaç anlamına gelen bir kelimedir. Ve kökeninde Alaska dilinde yaban mersini anlamına gelen “Ky-äni” bulunur. Kyani ürünleri bu anlamda doğal sağlık açısından son derece ürünlerdir. Günümüzde Kyani ürünleri Kyani back office sistemi ile dünyanın pek çok noktasındaki insanlarla buluşuyor.

Yaban mersinin sık olarak kullanıldığı kabilelerde yapılan araştırmalar hem çok uzun süre yaşadıkları hem de dillerinde kalp hastalıkları, kanser, diyabet ve diğer yaygın hastalıklara karşılık gelen hiçbir kelime olmadığı anlaşılmıştır. Buda Alaska yaban mersininin üzerinde yapılan araştırma ve Kyani ürünlerinin ortaya çıkmasında ana çıkış noktası olarak görülüyor.

Kyani Ürün Çeşitliliği

Kyani ürünleri Alaska yaban mersininden elde edilmiş son derece sağlıklı ve zengin besin içeriği, günlük yaşamın stres ve olumsuzluklarını azaltan ve daha sağlıklı bir yaşam için doğal gıda takviyesi olan geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kyani nedir konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olmak için ürün çeşitleri ve faydaları hakkında detaylı bilgi sahibi olunması gerekiyor. Ürün yelpazesi içerisinde Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro’dan oluşan sağlık üçgeni en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Kyani Sunrise takviye edici ve antioksidan etkisi bulunuyor. Bu ürünün en önemli özelliği vücut için oldukça gerekli olan vitaminlerin birçoğunun bir arada barındırmasıdır. Bu ürünün içeriğinde Alaska Yaban mersinin yanı sıra Riboflavin, Tiamin, Nar, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng içeriği ile kişinin dengeli beslenmenize büyük bir fayda sağlıyor. En ideal tüketimi ise günde flakon sabahları alınması şeklindedir.

Kyani Sunset ise 90 adet yumuşak kapsül jel içeren dengeli lipid besin ürünüdür. Kyani nedir ile ilgili sorularda Kyani Sunset ürünün sahip olduğu içerik en etkili cevapları sunuyor. Kyani Sunset somon balığı ve doğada yer alan vahşi balık yağlarından alınan EPA, DHA, A Vitamini, E Vitamini ve D Vitamininin oldukça uygun şekilde oluşturulmuş ve son derece faydalı bir bileşimidir.  Bilindiği gibi Omega 3 vücudun kendi başına üretimini sağlayamadığı, sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir. Sadece yağda çözünen besinlerden meydana gelen Kyani Sunset, en yüksek biyolojik yararları ve emilim amacıyla akşam kullanımı için oluşturulmuştur. En ideal tüketimi ise 11 yaş üzeri bireyler için akşam yemekleri ile birlikte günde 3 kapsül şeklindedir.

Kyani ürünleri arasında sağlık üçgenini tamamlayan ve Kyani nedir sorusuna tam anlamıyla cevap verilmesini sağlayan diğer bir ürün ise Kyani Nitro plus ürünüdür. Bu ürün vücudun doğal yollarla nitrik oksit üretmesini sağlıyor. İçeriği ile ağır çalışma temposuna sahip olanlar, fiziki anlamda yoğun bir tempoda olanlar ve sporcular açısından son derece faydalı bir üründür. İdeal kullanım şeklinde ürün ile birlikte verilen damlalık ile dilin üzerine günde 3 defa uygulanmalıdır. Kyani ürünleri bu anlamda birbirinin tamamlayıcı ve tamamen doğal yapısı ile etkisi kanıtlanmış ve yan etkisi olmayan bir ürün grubudur.

Kyani Nedir?

Kyani Sağlık Üçgeninin Tercih Edilme Nedenleri

Kyani back office sistemi ile bu ürünün satışını da yapılabiliyor. Bu analda insanlar için Kyani nedir sorusu en çok karşılaşılan sorulardan oluyor. Bu sorunun temel cevabı kyani sağlık üçgeninin tercih edilme nedenleri arasında en etkili şekilde veriliyor. Kyani sağlık üçgeninin tercih edilme nedenleri ise şu şekildedir;

 • Diğer gıda takviye ve sağlık ürünlerinde ayrı ayrı satılan birçok ürün ve özellikle kyani ürünleri ile birlikte aynı anda sunuluyor.
 • Kyani ürünlerinin etkisi diğer ürünlere göre çok daha hızlı olurken uzun vadede kalıcı bir etki sağlıyor.
 • Tatlarının güzel olması ile birlikte daha kolay bir kullanım sağlarken gündelik yaşam ile son derece uyumlu bir yapıları bulunuyor.
 • İnsan sağlığı ile uyumlu yapısı ve tamamen doğal içeriği sayesinde Kyani nedir sorusu soranlar için son derece sağlıklı ve doğal bir ürün yelpazesidir cevabı verilebiliyor.
 • Kyani back office sistemi ile son derece uygun fiyatlara ve hızlı bir şekilde temin edilebiliyor.
 • Özellikle yoğun ve yorucu bir günün ardından insanların kaybolan enerjilerini doğal bir yolla sağlaması ile birlikte insanlar ailelerine daha fazla vakit ayırabiliyor.
 • Vücut doğası ve yapısı ile uyumlu olması ne kullanım anında ne de uzun vadede herhangi bir yan etki ve sağlık sorunu ile karşılaşılmamasını sağlıyor.
 • Uygun fiyatı ile aynı etkiyi alabilmek için onlarca ürün almak yerine çok daha etkili ve sağlıklı bir seti olabilecek en uygun fiyatlarla satın alınıyor.
 • Normalde alınması mümkün olmayan ya da çok zor olan besinlere rahatlıkla ulaşılmasına yardımcı oluyor.

Kyani Diğer Ürünleri

Kyani markası gördüğü ilgi ve dünya genelinde oldukça talep görmesi sonucunda ürün yelpazesine yenilerini ekliyor. Bu anlamda yoğun bir araştırma ve geliştirme sonucu oluşturulan kyani ürünlerinin hepsi kyani güvencesi ile sizlere sunuluyor. Bu anlamda özellikle günümzüde hem çevresel faktörler hem de hızlı yaşam biçiminden sonra yoğun bir şekilde yıpranan ciltler için Kyani Fleuresse ürünlerini sunuyor. Bu sayede güzellik ve cilt bakımı anlamında kyani nedir diye araştırma yapan kişilerinde beklentilerine en iyi şekilde cevap verilmiş oluyor. Bu ürün çeşitlerine ve diğer ürün çeşitlerine de uygun fiyatla sahip olabilmek için Kyani back office sistemine ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Kyani Back Office Sistemi

Kyani back office sistemi son derece profesyonel bir şekilde oluşturulmuş ve ana amacın kişilerin faydasının gördüğü ürünlerin herkes tarafından denenmesini sağlamaya yönelik bir sistemdir. Kyani nedir ile ilgili tereddütleri olan kişiler için bu sistemin düzenli çalışması ile birlikte bu endişe ve olumsuz düşüncelerinin ortadan kaldırılması sağlanıyor. Çünkü Kyani ürünlerinin temel felsefesi sağlıklı, doğal ve herkes tarafından kabul edilen bir fayda temeklindedir.

Bu anlamda bu sisteme inana ve faydasına gören herkes dahil olabiliyor. Bu sayede hem kendi bu kyani ürünleri kullanıp faydalarından yararlanıyor hem de kendi arkadaş ve çevresinin de bu faydalardan yararlanmasını sağlıyor. Bu anlamda sistem sayesinde insanlar hem bu ürünün pazarlama ve reklamını kendi yaptıkları için çeşitli miktarlarda da kazanç sağlama imkânlarına sahip oluyorlar.

Kyani Ürün Fiyatları

Kyani ürünlerinin bu senli büyük ilgi görmesi ve dünyanın birçok noktasında popüler olmasının altında yatan nedenlerden biride sağladığı kaliteli ve sağlık anlamında son derece büyük etkisi diğer ürünlere göre çok daha uygun fiyatlarla sunmasıdır. Bu sayede Kyani nedir diye merak edenler için çok uygun fiyatlarla deneme yapılması sağlanıyor. Üstelik marka sunduğu hizmetin kalitesine o kadar güveniyor ki beğenmediğiniz ya da faydasız gördüğünüz ürünleri kyani back office sistemi üzerinden 30 gün içerisinde şartsız ve sorgusuz geri iade etme imkânı tanıyor.

11 thoughts on “Kyani”

 1. Anıl dedi ki:

  Yaklaşık 3 aydır Kyani ürünlerini kullanıyorum. Şu ana kadar mağduriyet yaşamadım özellikle çalışanların Samimiyeti benim firma ile çalışmamı sağladı bundan sonra firma ile yine çalışmaya devam edeceğim Kargo’nun bir gün içerisinde kapıya gelmesi çok güzel bir şey daha önce diğer şirketlerde sorun yaşamama rağmen kyani ile bir sorun yaşamadım Umarım Türkiye’de kalıcı olursunuz

 2. Melih Öner dedi ki:

  Kyani çok büyük miktarda ürün çeşitliliğini bizlere sunuyor. Ilk defa bu kadar fazla çeşidi bulunan besin takviyesi ile karşılaşıyorum özellikle Kyani Sunrise ürünü çok beğendim Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum Ayrıca ödeme yaptığım günün ertesinde ürün kapıma kadar geldi kyani firmasını Türkiye’ye getirenlere teşekkür ederim Ürünlerin bitince tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum

 3. Esra dedi ki:

  Önceden farklı besin takviyesi firmaları ile çalıştım ancak içeriklerini bilmediğim için güven vermedi Yani tamamen doğal ürünler Kullandığı için benim Güvenimi kazanmayı başardı Çocuklarım ve kocam yeni besin takviyesini çok sevdi artık çok daha sağlıklı hissediyorlar bundan sonra tek tercihimiz kyani ürünlerinden yana olacak Türkiye üzerinde satış yaptığı için çok memnunum

 4. Kyani doğal ürünler dedi ki:

  Kyani sayesinde Omega 3 eksikliği büyük oranda azaldı Dr tahlillerime göre artık çok daha sağlıklıyım içeriklerinin tamamen doğal olması beni cezbeden en büyük nokta oldu şu anda çevremde Kaya neden memnun olmayan kimse yok ilk defa bu kadar kaliteli bir besin takviyesi ile karşılaşıyorum Anlatılmaz yaşanır

 5. Serra dedi ki:

  Kyani Türkçede güçlü ilaç anlamına geliyor besin takviyesini kullandıktan sonra ismin ne kadar uyduğunu çok daha iyi anlıyorsunuz dünya genelinde en fazla tercih edilen besin takviyelerinin arasında yer alıyor Türkiye üzerinde satın alabiliyor olmamız çok büyük bir ayrıcalık firma yetkililerine Türkiye üzerinden mağaza açtığınız için teşekkür ediyoruz

 6. Melis dedi ki:

  Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış olan en iyi gıdalarla üretilen kyani Sunrise benim en çok tercih ettiğim besin takviyesi uygun fiyatlı olması her kesimden insanın alabilmesini olanak sağlıyor yaban mersini ve bunun yanı sıra pek çok farklı besin ile hazırlanmış kyani Sunrise kesinlikle denenmesi gereken ürünlerin arasında yer alıyor

 7. Abdulhalim dedi ki:

  daha önce besin takviyesi kullanmamıştım ancak kyani ile tanıştıktan sonra hata yaptığımı fark ettim Artık çok daha sağlıklı hissediyorum kyani ürünlerinin kullanımı çok kolay belirlediğiniz saatte günde 1 kere almanız yeterli oluyor ben tercihimi kyani Sunrise tan yana kullanıyorum hem uygun fiyatlı hem de maksimum vitamin miktarını size veriyor

 8. Tutku dedi ki:

  kyani ürünlerini satarak para kazanma imkanımız var bence bu çok güzel bir fırsat çünkü kyani büyük bir firma ve insanları ikna etmesi gerçekten çok kolay çevremde şimdiye kadar 5 kişiyi kyani ile tanıştırdım ama ücretli olarak çalışmadığım için bir kazanç elde etmedim Siz Marketing yaparak kazanç elde edebilirsiniz

 9. Mustafa dedi ki:

  Selamlar ben Mustafa bir aydır Kalenin ürünlerini satıyorum insanlar tarafından çok fazla talep geliyor Kanada’ya bağlı bir şirketin ürünleri sattığımız için insanlar çok daha sıcak bakıyor Gerekli olan tüm testlerden geçmeyi başarmış olan firma insanları sağlıklı bir yaşam sunuyor Sizi de aramızda görmekten mutlu oluruz

 10. Sevcan dedi ki:

  Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış olan en iyi gıdalarla beslenmek isteyenler için kyani Sunrise tercih edilmesi gereken ürünlerin başında yer alıyor yaban mersini Bektaşi üzümü nar tiamin Ginseng gibi ürünlerden oluşuyor sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen kişiler Sunrise ile bunu başarabilir benim tercihim kyani Sunrise

 11. Pelin dedi ki:

  evet ya baya korkuyorum ondan sordum cevap vermesini büyük bi şey yok aslında ben çiftlik bankın yeni şubesiyim cad cad arka arka sayfa olcak cad arka arka sayfa olcak cad arka arka sayfa olcak cad arka arka sayfa olcak cad arka sayfa olcak cad arka arka sayfa olcak cad makatna et baya çıkarım yapmayı seven birisin sonra atarım ayarla cad cad ben sen o kadar gerizekalı ki bi şey yok aslında ben de kapatıcam hesabı şaka maka geçen akşam da bandırma dedi sadece mat yani daha iyi olucak gibi bi şey demiyorum zaten sinirliyim istemedim durmak kimseye bayılmak sevmek zorunda değilsin müsait öldü et kuzum birlikte eğleniriz arka kalan olay kırmızısı kör gün yanımı ben sana kesinleşince gezi et baya çıkarım o zamam et baya korkuyorum ondan sordum cevap vermesini bekliyorum dedi ki yarın akşam kal bizde zeytin arka arka sayfa olcak cad arka sayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir